Üyelik Sözleşmesi

1. Taraflar:
a) https://searain.com.tr e-ticaret sitesinin faaliyetlerini yerine getiren İzmir adresinde bulunan HALUK DEMİRHİSAR
b) https://searain.com.tr internet sitesine üyelik başvurusunda bulunan internet kullanıcısı(“Üye”)

2. Sözleşmenin Konusu:
İşbu Sözleşmenin konusu Firmanın sahibi bulunduğu web sitesi https://www.searain.com.tr ‘den üyenin yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir.

3.Üyelik Hakkında:
Mağazamıza üye olmak için Üye İşlemleri sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir.

Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir.Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.

Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye, https://www.searain.com.tr web sitesine üye olduğu sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu, firmanın bilgilerin yanlış olmasından kaynaklı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder.

Alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.

Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

4.Üyelik İptali:
Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.
Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.
Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez:
 1-Üyenin son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.
 2-Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
 3-Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir:
 1- Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
 2-Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
 3 - Sisteme veya firmamızınismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

5. Üye Güvenliği:
Üyenin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üyelik bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz.
Söz konusu üyenin şifre kullanım hakkı sadece üyeye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk halleri ile üçüncü kişiler tarafından Firmaya karşı ileri sürülecek talep ve suçlamalara karşı Firmanın söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.
Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.

6. Farklı Adres:
Her üye İçin sipariş sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.
Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüştür.
Örneğin: Çalıştığınız şirketin farklı şubelerinde bulunacağınız dönemlerde veya yazlıkta kaldığınız dönemlerde. Ya da faturanızın size siparişinizin bir arkadaşınıza ulaşmasını istiyorsanız…    

7. Ürün Yorumları
Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır.

Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösterin.
Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.

8. Sözleşmenin Feshi:
İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya Firma tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır.
Firma, üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

9. Yürürlük:
Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir.
İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.