Dağ Görsel

Bilgilendirme

1- Her saat başı dil altına 3-4 kez sıkılarak dil altında bir süre beklettikten sonra gargara yapılarak yutulur.

2- Ultrasonik buhar yapıcı bir nebülizatörün haznesine 3-4 kez sıkılarak, cihazdan çıkan buhar gün içerisinde 4-5 kere hem ağızdan hem de burundan derin derin nefes alarak solunur. Bu işlem cihazdaki solüsyon bitene kadar devam ettirilir.

3- Belli aralıklar ile avuca sıkılan SEARAIN ile eller ovuşturulup yüze ve cilde masaj yaparak yediririlir.

4- Bir su bardağı içme suyu içerisine 1 kez SEARAIN sıkılıp 10-15 dk. beklettikten sonra gün içerisinde birkaç kez içilir.

5- Bir ultrasonik oda nemlendiricisinin içine konulan 1 litre suya 4-5 kez SEARAIN sıkılıp 10-15 dk. beklettikten sonra cihaz çalıştırılarak solunur.

SEARAIN’in yukarıda belirttiğimiz şekilde kullanımına ilave olarak; içerisine 3-4 adet karanfil, karabiber tohumu ilave edilen ve bal ile tatlandırılan adaçayının gün içinde en az 4-5 bardak içilmesi; sarımsak, zencefil ve zerdeçal içeren yiyecekler tüketilmesi de rahatlama sağlayacaktır.

ÖNEMLİ NOT:


SEARAIN OKSİJEN SOLÜSYONUNUN içerisinde bulunan Aktif Anyonik Oksijene ilave olarak katılan Carvecterol (kekik özü) emsal miktarda olup kekiğe alerjisi olanlara karşı miktarı negatif bir etkiye sahip olamayacak kadar düşük tutulmuştur.

Parmak Oksijen Satürasyon cihazı ile kandaki oksijen miktarının ara ara ölçülmesi ve oksijen satürasyonunun (sağlıklı insanlarda %92 ve üzeri) düşük olması halinde ise SEARAIN OKSİJEN SOLÜSYONU kullanım miktarınının arttırılması tavsiye olunur.

Bu ürün gıda takviyesi niteliğinde olup ilaç değildir ve bu uyarılar tavsiye niteliğinde olup acil durumlarda sağlık kuruluşlarına başvurmanız önemle rica olunur.

Sağlıklı günlere birlikte hızla kavuşmamız dileğiyle...